Servis

Spoločnosť MB SERVIS s.r.o. je oficiálnym autorizovaným servisom podvozkov Mercedes-Benz a pracovných nadstavieb MULAG a RASCO.
Vykonávame kvalifikovaný servis osobných aj nákladných vozidiel a nadstavieb používaných pri údržbe a opravách ciest, letísk, železníc, mechanizmov používaných v lesnom hospodárstve, energetike, agro-sektore, civilnej ochrane a komunále. Servisné zásahy vykonávame podľa želania zákazníka priamo na mieste poruchy, v priestoroch zákazníka, alebo v našej novej sofistikovanej dielni. 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne poskytujeme našim zákazníkom 24-hodinoví výjazdoví servis.
Filozofia spoločnosti spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz je kladený na spokojnosť zákazníkov. Pre zabezpečenie firemných cieľov a vysokého štandardu poskytovaných služieb sme zaviedli systém odborného vzdelávania zamestnancov. S cieľom neustáleho zvyšovania kvality bol v spoločnosti implementovaný systém riadenia podľa noriem ISO 9001:2000, ISO 14 001:1996 a BSi OHSAS 18 001 a spoločnosť sa stala držiteľom príslušných certifikátov.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.mb-servis.sk/index.php/sluzby/servis#sigFreeIda20ee4e5f1