RASCO

RASCO je popredným európskym výrobcom profesionálnej techniky pre údržbu ciest a rýchlostných komunikácií. Spoločnosť bola založená v roku 1990 a je zameraná na predaj snehových radlíc, sypačov, ramenných kosačiek a čistiacej techniky. Ako hrdý rodinný podnik sa RASCO zaviazalo k riešeniu zložitých problémov pre údržbu ciest a prínosu nových technických riešení a vylepšení tradičných konštrukcií cestárskej techniky.
Pre vysokú kvalitu výroby a špičkovú technológiu je RASCO dobre známe po celej Európe. Marketing a distribučná sieť dnes zahŕňa európsky kontinent, spoločnosť má zastúpenie v 26 krajinách sveta. Je dobre známa po celej Európe pre svoje robustné produkty, vysokú kvalitu výroby a špičkové sofistikované technológie. RASCO je lídrom na trhu aj v krajinách s najnáročnejšími klimatickými podmienkami a požiadavkami zákazníkov, napríklad v Nemecku, Španielsku, Rakúsku, na Ukrajine, v Rusku a mnohých ďalších.
RASCO disponuje vysoko kvalifikovaným personálom - tímom odborníkov, ktorí sú zameraní na najnovšie technológie vývoja a výroby, vrátane moderného dizajnu výrobku. Aj pomocou tohto prístupu spoločnosť vyvinula osvedčené a rokmi preverené produkty s celou radou inovatívnych a revolučných patentov. RASCO produkty sa dodávajú s plnou dvojročnou zárukou a servisnou podporou 24 hodín/denne a sedem dní v týždni. Originálne náhradné diely pre všetky RASCO produkty sú garantované po dobu najmenej 10 rokov od pôvodného dátumu kúpy.
Efektívna spolupráca jedinečného nadšenia, skúsenosti, moderné technológie, robotická presnosť a vytrvalá pozornosť k detailu vytvára unikátneho ducha vloženého do každého výrobku RASCO.