Mulag

Spoločnosť bola založená v roku 1953 a má za sebou niekoľko desaťročí úspešnej histórie. Má výhodnú polohu na juhozápade Nemecka s dobrou dopravnou dostupnosťou od susedných krajín.
Ako jeden z popredných nemeckých výrobcov ponúka MULAG po celom svete vysoko kvalitné produkty. Spoločnosť je taktiež jedným z popredných nemeckých výrobcov vozidiel na údržbu odbavovacej plochy na letiskách, ponúka rôzny sortiment ťažných traktorov, kontajnerové dodávky a špeciálne vozidlá. Vyrába kvalitné produkty pre letiská s už viac ako 45 ročnými skúsenosťami.
Rovnako ako vyrába kvalitné výrobky pre letiská, je MULAG aj výrobcom kosačiek s najrozsiahlejším sortimentom pre Daimler Unimog.
Zárukou vysokej kvality výrobkov spoločnosti MULAG spočíva aj v uplatňovaní najnovších výrobných metód. Aj základné komponenty vozidiel sú vyrábané pod kontrolou prísnych kvalitatívnych nárokov. Firma zvládne aj veľké projekty realizovať v krátkej dobe a to vďaka novej montážnej hale s kapacitou pre rýchlo rozvíjajúci sa trh.
Kvalita výrobkov MULAG je kľúčom k obchodnému úspechu spoločnosti a preto má veľký význam pre ich výrobky.